Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2024/2025
30
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2024/2025
1
Státní svátek
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2024/2025
2
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2024/2025
3
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2024/2025
Perníkárna Velvary 1.třída
4
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2024/2025
5
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2024/2025
6
Praha hravě - Kampa a Karlův most 3. a 4.třída
7 8
Státní svátek
9
Nota D - výběr žáků
10 11 12
13 14 15 16 17
Orientační běh SRPŠ
18
Soutěž Mladý zdravotník Mělník
19
20 21
MS v hokeji - Praha 5.třída+výběr žáků
Ropeskipping - výběr žáků
22
Hmyzí poznávačka 2.třída
23
Hmyzí poznávačka 1.třída
24 25 26
27 28 29 30
Tonda Obal na cestách
31
Městská knihovna-Pasování na čtenáře 1.třída
1 2
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Rozvrhy

Rozvrhy 2023/2024

1. třída 1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina
Pondělí Čj M Vv
Úterý

Čj

M Čj Tv
Středa Čj M PRV Tv
Čtvrtek Čj M Čj Čj
Pátek Čj Čj PRV Hv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třídní učitelka Mgr. Adéla Trnobranská - vyučuje všechny předměty
Změna vyhrazena.

 

2. třída 1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina
Pondělí Čj M Čj Hv  
Úterý Čj M PRV Čj Tv
Středa Čj Čj M Čj  Tv 
Čtvrtek Čj M PRV  
Pátek Čj M Čj Vv  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třídní učitelka Mgr. Julie Svobodová - vyučuje všechny předměty
Změna vyhrazena.

 

3. třída 1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina
Pondělí Čj M Čj Vv Vv
Úterý M Aj PRV Čj Čj
Středa Tv Aj Čj M PRV
Čtvrtek  Aj M Čj Tv
Pátek  Čj M PRV Čj Hv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třídní učitelka Mgr. Vendula Seinerová - vyučuje Čj, M, PRV, Vv

Mgr. Ivana Šulová - vyučuje Aj polovinu třídy

Mgr. Marek Šula - vyučuje Aj polovinu třídy, Tv, Pč

Lenka Růžková - vyučuje Hv

Změna vyhrazena.

 

4. třída 1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina

6.

hodina

Pondělí

Čj  M Tv Čj  
Úterý Aj Čj M Vl Čj Inf
Středa M Př  Aj Vv Vv  
Čtvrtek Čj M Aj Tv Čj  
Pátek M Vl Čj Hv Inf  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třídní učitelka Lenka Růžková - vyučuje Čj, M, Př, Vl, Tv, Hv, Vv, Pč

Mgr. Ivana Šulová - vyučuje Aj polovinu třídy

Mgr. Marek Šula - vyučuje Aj polovinu třídy

Mgr. Vendula Seinerová - vyučuje Inf

Změna vyhrazena.

 

5. třída 1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina
Pondělí Čj   Vl  Tv Čj Inf
Úterý Čj   Aj  Vv  Vv  
Středa Čj Aj Inf
Čtvrtek Čj  Aj M Vl Hv  
Pátek Čj  M Čj Tv  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třídní učitelka Olga Provazníková - vyučuje Čj, M, Př, Vl, Pč, Hv, Tv, Vv

Mgr. Ivana Šulová - vyučuje Aj polovinu třídy

Mgr. Marek Šula - vyučuje Aj polovinu třídy

Mgr. Vendula Seinerová - vyučuje Inf

Změna vyhrazena.