Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25
Sám sebou - program primární prevence - Kašparovi - 4. třída
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023
26
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023
27
Dopravní výchova - praktická část 5.A,B
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023
28
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023
29
Vybíjená - okresní kolo
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023
30
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023
1
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023
2
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023
3
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023
4
McDonald´s Cup Neratovice
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023
5
Planeta Země-Madagaskar-KASS 5. ročník
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023
6 7 8
9 10
Jsme jeden tým-program primární prevence 5.A, 5.B
Městské muzeum-Fenomén Igráček 1.třída
Sám sebou-program primární prevence Kašparovi 2.třída
11
Testování ČŠI 5.B
12
Testování ČŠI 5.A
13
Městské muzeum - Fenomén Igráček - 2. třída
Veselé zoubky-program primární prevence - 1. třída
14 15
16 17 18
Testování ČŠI 5.A,5.B
19 20 21 22
23
Dopravní výchova-praktická část 4. třída
24
Ropeskipping
25
Školní kolo- Seifertovy Kralupy 4.třída, 5.A,5.B
26
Městská knihovna - Pasování na čtenáře 1. třída
27
Orientační běh SRPŠ
28 29
30 31
Šablony III. II/12 Projektový den ve výuce 3. a 4. třída
1 2
Bezpečný den-Dny Kralup-3. třída,5.A, 5.B
Focení tříd
3
Ředitelské volno
4 5
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Rozvrhy

Rozvrhy

1. třída 1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina
Pondělí Čj M Vv
Úterý

Čj

M Tv Čj
Středa Čj M Čj PRV
Čtvrtek Čj M Tv Čj
Pátek Čj Čj PRV Hv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třídní učitelka Mgr. Tereza Kocourková - vyučuje všechny předměty.
Změna vyhrazena.

2. třída 1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina
Pondělí PRV Čj M Vv
Úterý Čj M Čj Tv  
Středa Čj M Čj PRV  
Čtvrtek Čj M Čj Čj  
Pátek Čj M Tv Čj Hv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třídní učitelka Mgr. Julie Svobodová - vyučuje všechny předměty.
Změna vyhrazena.

3. třída 1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina
Pondělí Čj Čj PRV M Tv
Úterý M Aj Čj Vv Vv
Středa Aj Čj Čj PRV Hv
Čtvrtek  Čj PRV  Aj M Pč 
Pátek  Čj Čj M Tv 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třídní učitelka Bc. Karolina Bouchnerová - vyučuje Čj, PRV, Vv, Hv

Mgr. Ivana Šulová - vyučuje Aj polovinu třídy

Olga Provazníková - vyučuje Aj polovinu třídy, M, Tv

Mgr. Tereza Kocourková - vyučuje Pč 

Změna vyhrazena.

4. třída 1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina

Pondělí

Čj  M Hv Vl  Čj 
Úterý Aj Tv  Vv  Vv 
Středa Čj Př  Aj  Pč 
Čtvrtek Čj Čj  Aj  Vl 
Pátek Čj Př  Tv  Čj 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třídní učitelka Mgr. Vendula Seinerová - vyučuje M, Čj, Př, Vl, Vv, Tv

Mgr. Ivana Šulová - vyučuje Aj polovinu třídy

Bc. Marek Šula - vyučuje Aj polovinu třídy

Mgr. Tereza Kocourková - vyučuje Pč 

Olga Provazníková - vyučuje Hv

Změna vyhrazena.

5.A 1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina
Pondělí Čj   Vl  Vv Vv   
Úterý Čj  Čj  Aj  Hv  Inf
Středa Př  Aj  Čj  Tv   
Čtvrtek Aj  Vl  Čj  Tv   
Pátek Př  Pč  Čj  Čj  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třídní učitelka Mgr. Klára Šlehoferová - vyučuje M, Čj, Př, Vl, Vv, Pč, Hv

Mgr. Ivana Šulová - vyučuje Aj

Bc. Marek Šula - vyučuje Tv

Mgr. Vendula Seinerová - vyučuje Inf

Změna vyhrazena.

5.B 1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina
Pondělí Čj M Vl Vv Vv Inf
Úterý M Čj Aj Čj  
Středa Čj Aj M Tv Čj  
Čtvrtek Čj Aj Vl Tv  
Pátek Čj M M Hv  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třídní učitelka Mgr. Michaela Kuptíková - vyučuje M, Čj, Př, Vl, Vv, Tv, Pč, Hv

Mgr. Ivana Šulová - vyučuje Aj

Mgr. Vendula Seinerová - vyučuje Inf

Změna vyhrazena.